ΣΥΝΔΕΣΗ ΕΓΓΡΑΦΗ

Πρωταθλήματα Υποδομής Super League - Novasports K17

1η Αγωνιστική - 3ος Γύρος

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ SCORE
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ 21 Ιανουαρίου 2017 11:00 -
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-A.E.K. ΑΘΛ. ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΠΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ (ΑΓ.ΣΠΥΡΙΔΩΝ) 21 Ιανουαρίου 2017 12:00 -
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 21 Ιανουαρίου 2017 12:30 -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. Β' ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ (ΛΑΥΡΑΣ) 21 Ιανουαρίου 2017 14:00 -
ΑΓΩΝΑΣ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ SCORE
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 21 Ιανουαρίου 2017 11:00 -
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-A.E.K. 21 Ιανουαρίου 2017 12:00 -
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 21 Ιανουαρίου 2017 12:30 -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. 21 Ιανουαρίου 2017 14:00 -
Βαθμολογία Όμιλος A'
# ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘ.
1 A.E.K. 13 31
2 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 13 25
3 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 12 22
4 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. 12 20
5 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 12 15
6 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 13 13
7 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 13 10
8 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 12 2
Βαθμολογία Όμιλος A'
# ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘ.
1 A.E.K. 13 31
2 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 13 25
3 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 12 22
4 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. 12 20
5 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 12 15
6 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 13 13
7 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 13 10
8 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 12 2
*Σε εφαρμογή της υπ' αρίθμ. 149/16.06.2016 απόφασης του Μονομελούς Πρωτοβάθμιου Πειθαρχικού Οργάνου της Super League, από την ΠΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ αφαιρούνται δύο (2) βαθμοί από το βαθμολογικό πίνακα της τρέχουσας αγωνιστικής περιόδου.

1η Αγωνιστική - 3ος Γύρος

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ SCORE
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΑΘΛ.ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΤΤΑ ΝΕΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ (ΓΗΠΕΔΟ 1) 21 Ιανουαρίου 2017 12:00 -
Α.Ο.Κ.-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΑΘΛ. ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΠΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ (ΚΑΝΟΝΙ) 21 Ιανουαρίου 2017 13:15 -
ΒΕΡΟΙΑ-Α.Ε.Λ. ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΩΝ 21 Ιανουαρίου 2017 15:00 -
Π.Α.Ο.Κ.-Α.Ο. ΞΑΝΘΗ ... 0000-00-00 00:00 -
Ο αγώνας "Π.Α.Ο.Κ. – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ" αναβάλλεται σε συνέχεια αποδοχής αιτήματος.
ΑΓΩΝΑΣ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ SCORE
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 21 Ιανουαρίου 2017 12:00 -
Α.Ο.Κ.-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 21 Ιανουαρίου 2017 13:15 -
ΒΕΡΟΙΑ-Α.Ε.Λ. 21 Ιανουαρίου 2017 15:00 -
Π.Α.Ο.Κ.-Α.Ο. ΞΑΝΘΗ 0000-00-00 00:00 -
Ο αγώνας "Π.Α.Ο.Κ. – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ" αναβάλλεται σε συνέχεια αποδοχής αιτήματος.
Βαθμολογία Όμιλος B'
# ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘ.
1 Π.Α.Ο.Κ. 13 29
2 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ 12 23
3 ΒΕΡΟΙΑ 12 23
4 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 12 20
5 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 12 13
6 Α.Ε.Λ. 12 12
7 ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 11 7
8 Α.Ο.Κ. 12 6
Βαθμολογία Όμιλος B'
# ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘ.
1 Π.Α.Ο.Κ. 13 29
2 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ 12 23
3 ΒΕΡΟΙΑ 12 23
4 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 12 20
5 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 12 13
6 Α.Ε.Λ. 12 12
7 ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 11 7
8 Α.Ο.Κ. 12 6