ΣΥΝΔΕΣΗ ΕΓΓΡΑΦΗ

Πρόγραμμα Super League Σουρωτή 16η-20ή αγωνιστική

07 Ιανουαρίου 2019 19:10


Δείτε το αναλυτικό πρόγραμμα (16η-20ή αγωνιστική) για το Πρωτάθλημα Super League Σουρωτή 2018-19.

 

Πρόγραμμα 16ης Αγωνιστικής

       

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΑΓΩΝΑΣ

ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 12/01/2019

17:15

Α.Ε.Λ. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

AEL FC ΑΡΕΝΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 12/01/2019

19:00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ 12/01/2019

19:30

Ο.Φ.Η. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 13/01/2019

17:15

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 13/01/2019

19:00

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΞΑΝΘΗ

Ο.Α.Κ.Α.

ΚΥΡΙΑΚΗ 13/01/2019

19:30

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - Π.Α.Ο.Κ.

ΓΗΠΕΔΟ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ"

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 14/01/2019

19:00

ΑΡΗΣ - ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 14/01/2019

19:30

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ε.Κ.

ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ"

       
       

Πρόγραμμα 17ης Αγωνιστικής

       

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΑΓΩΝΑΣ

ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 19/01/2019

17:15

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ"

ΣΑΒΒΑΤΟ 19/01/2019

19:00

ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

"Γ. ΚΑΜΑΡΑΣ" ΡΙΖΟΥΠΟΛΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 19/01/2019

19:30

Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 20/01/2019

15:00

Ο.Φ.Η. - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 20/01/2019

17:15

Α.Ε.Λ. - ΑΡΗΣ

AEL FC ARENA

ΚΥΡΙΑΚΗ 20/01/2019

19:00

Α.Ο. ΞΑΝΘΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΞΑΝΘΗ ARENA

ΚΥΡΙΑΚΗ 20/01/2019

19:30

Α.Ε.Κ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

Ο.Α.Κ.Α.

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 21/01/2019

19:00

ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ

       
       

Πρόγραμμα 18ης Αγωνιστικής

       

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΑΓΩΝΑΣ

ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 26/01/2019

17:15

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ"

ΣΑΒΒΑΤΟ 26/01/2019

19:00

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - Α.Ο. ΞΑΝΘΗ

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ 26/01/2019

19:30

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Α.Ε.Κ.

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ.

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 27/01/2019

15:00

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΑΡΗΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 27/01/2019

16:00

ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 27/01/2019

17:15

Π.Α.Ο.Κ. - Ο.Φ.Η.

ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 27/01/2019

19:00

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - Α.Ε.Λ.

Ο.Α.Κ.Α.

ΚΥΡΙΑΚΗ 27/01/2019

19:30

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ"

       
       

Πρόγραμμα 19ης Αγωνιστικής

       

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΑΓΩΝΑΣ

ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 02/02/2019

17:15

Α.Ε.Λ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

AEL FC ARENA

ΣΑΒΒΑΤΟ 02/02/2019

19:00

ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 02/02/2019

19:30

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ"

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 03/02/2019

15:00

Ο.Φ.Η. - Α.Ο. ΞΑΝΘΗ

ΓΗΠΕΔΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 03/02/2019

16:00

ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

"Γ. ΚΑΜΑΡΑΣ" ΡΙΖΟΥΠΟΛΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 03/02/2019

17:15

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 03/02/2019

19:00

ΑΡΗΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 03/02/2019

19:30

Α.Ε.Κ. - Π.Α.Ο.Κ.

Ο.Α.Κ.Α.

       
       

Πρόγραμμα 20ης Αγωνιστικής

       

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΑΓΩΝΑΣ

ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 09/02/2019

17:15

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ.

ΣΑΒΒΑΤΟ 09/02/2019

19:00

Α.Ο. ΞΑΝΘΗ - ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ

ΞΑΝΘΗ ARENA

ΣΑΒΒΑΤΟ 09/02/2019

19:30

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ"

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 10/02/2019

15:00

Α.Ε.Κ. - Ο.Φ.Η.

Ο.Α.Κ.Α.

ΚΥΡΙΑΚΗ 10/02/2019

19:00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 10/02/2019

19:30

Π.Α.Ο.Κ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 11/02/2019

19:00

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - Α.Ε.Λ.

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΔΕΥΤΕΡΑ 11/02/2019

19:30

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΡΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ"

       

 

 

Twitter: @Super_League_GR

Instagram: @Super_League_GR